Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egy hete gyantáztam a lábamat...

Egy hete gyantáztam a lábamat és valamiért leszedte a bőrt is néhány foltban. El fog múlni?

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy túl forró volt a gyanta, szerintem csak túl sok gyanta jutott a lábamra, nehéz is volt leszedni. Utána pedig bepirosodott azokban a bizonyos foltokban, mintha lenyúztam volna. Mostanra még mindig nem múlt el, csak bebarnult és ha jól megnézem, akkor látszik, hogy ott hiányzik egy vékonyka bőrréteg, vagy nem is tudom hogy lehetne ezt leírni. Szóval engem nagyon zavar, mert most olyan, mintha valami égési sérülés lenne, vagy nem tudom. Már gyantáztam korábban is, de ilyen még nem fordult elő. De mintha azért már egy kicsit fakóbb lenne talán, de nem sokkal. El fog múlni? Történt már ilyen valakivel? Kérlek, segítsetek, ha tudtok!
2015. jún. 21. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Már az elejétől fogva kezelni kellett volna valamilyen hámképző krémmel. Amúgy a gyógyszertárban is lehet kapni ecsetelőt, ami segít ebben. Lehet, hogy ott fog maradni a folt, akkor le kell hámlasztani újra, hogy elmúljon.
2015. jún. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mennyi idő múlva kell lehámlasztani újra? És hogyan? Az elején testápolóval, babaolajjal meg aloeverával kenegettem.
2015. jún. 21. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:
jujj testápoló babaolaj??? eleven friss Sebbe nem szabad ilyeneket kenni. ha már hámosodik akkor szabad pl neogranormont rákenni.
2015. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, mert a gyanta miatt nagyon ragadt is és nem tudtam vele mit csinálni:( Arra gondoltam, hogyha ránapozok ennyi idő után, akkor esetleg eltűnhet, nem?
2015. jún. 22. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!