Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagylábujj törés vagy zúzódás?

Nagylábujj törés vagy zúzódás?

Figyelt kérdés
Úgy 2-2,5 hónapja fociztunk és a bordásfalba belerúgtam.Nagyon fájt a lábujjam elmentem orvoshoz.A röntgen (elvileg) zúzódást mutatott ki.1 hét felmentést kaptam és örültem hogy nincs komolyabb baja.De a fájdalom csak nem múlt el még mindig és rendesen mozgatni sem birom csak a töben.Középen csak minimálisan.Nemtudom hogy akkor most mégis el lett volna törve?És van esély hogy rosszul forr,forrt össze?Mennyi idő lehet a gyógyulás.

2015. jún. 27. 12:58
 1/5 A kérdező kommentje:
ja még annyi hogy már annyira nem fáj mint akkor de azért fáj.És egy picit be van még degadva de tényleg csak picit
2015. jún. 27. 13:04
 2/5 anonim ***** válasza:
A repedés nem kizárható, bár ha előzőleg nem mutatta ki, akkor nem valószínű. Sokkal inkább azt gondolom, hogy az az egy hét nem volt elég, megerőltetted utána, és csak rosszabb lett az állapota. Orvoshoz menj el mindenképpen.
2015. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha nem megyek el vele.Már nem annyira fáj mint akkor.Közel sem annyira de azért zavar hogy nem birom eljesen behajlotani.Meggyógyul magától is?
2015. jún. 27. 17:26
 4/5 II.Gyuresz válasza:
Borogasd, kerüld a terhelését, sok fájdalom és gyulladás csökkentő krémet lehet kapni, recept nélkül. Kérd ki a gyógyszerés véleményét. Legjobb megoldás azonban: vissza az orvoshoz.
2015. jún. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés köszi
2015. jún. 29. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!