Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ma kikezdte a cipőm a lábam,...

Ma kikezdte a cipőm a lábam, de úgy hogy lejött a bőr teljesen mint a két sarkamról, lábamra állni nem birok cipőben?

Figyelt kérdés
Ecetet meg ilyeneket nem fogok rárakni mert nem bírom már azt a fájdalmat :( van ez a Betadine cucc, rakhatom rá?

2015. szept. 22. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Mosd meg alaposan, a betadin nem tudom jó-e olvasd el, ha hámsérülésre kenhető akkor jó.Ne vedd fel azt a cipőt egy ideig.
2015. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de nekem aztmondták hogy ne érje víz:D az előbb érte egy kicsi és annyira belehasitott hogy kb 2 percig sirtam meg remegtem :D
2015. szept. 22. 19:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez nem ma kezdődött, eddig nem tűnt fel ?
2015. szept. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

mi nem ma kezdődött?xd de már tegnap délben kikezdte a tegnap délután vásárolt cipő a lábam

najo, nem kérek több választ, az előtted íronak köszönöm de a többi választ már nem fogom nézni :D

2015. szept. 22. 20:01
 5/9 anonim ***** válasza:
A Betadine tökéletes rá, többször kezeld le vele. Holnap ragaszd be lazán. Valamit tegyél a ragasztószalagra, hogy ne érje a sebet közvetlenül.
2015. szept. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és fogja csipni?
2015. szept. 22. 20:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Ami leszedi a bőrt, az már előtte is igen kényelmetlen kellett, hogy legyen, nem lehet nem észrevenni. Akkor kellett volna lépni.
2015. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sebhintőporral szórd be, azt majd beszárítja a sebet és tegyél rá egy sebtapaszt. Pár napig ne húzz cipőt, papucsban járj, hogy be tudjon gyógyulni.
2015. szept. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem fogok papucsba menni reggel 10 fokba a buszhoz :D
2015. szept. 23. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!