Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ki vágtam a be nőtt körmömet...

Csacsa09 kérdése:

Ki vágtam a be nőtt körmömet a bal nagy lábam ujja és rá 1-2 napra megjelent egy kis hús darab piros és néha gennyes a zoknim. És az orvostol félek mert barátom is igy jart és neki ki lézerezték?

Figyelt kérdés
Na most szoktam kenni tetran-al Hydrogen peroxid-al hogy az jót tesz neki? És nagyon kis javulást látok rajta.Nem az hogy idegesít csak néha ha be ütöm véletlenül szokott fájni.

2015. dec. 7. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg maradt még benne abból a benőtt beteg körömdarabból az basztatja.
2015. dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vadhús is nőtt rá, és gennyedzik. Jogosan félsz az orvostól, hisz ha ráhúzódik a csontodra a fertőzés akkor az ujjadat is levághatják. Nah, az lesz aztán a para. Végülis ebbe 150 éve még simán belehaltak, miért ne lehetne most is?

Arról nem beszélve, hogy minél többet vársz, annál gorombábbak lesznek veled ha egyszer szakemberhez jutsz, hogy miért kellett ennyit várni, mert ugye aztán Te majd elvárod, hogy jól gyógyítsanak meg, pedig ők sem tudnak sz.rból várat építeni...

Szóval kenegesd csak otthon, tuti jó buli. Jobb mint a szakszerű ellátás amin már régen túl lennél és el is felejtenéd.

2015. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így is sokat vártál! Ne várj vele!

Lehet az oka egy rosszul levágott köröm is. A köröm sarkait sose vágd le. Nézz utána, hogy hogy kell. Vagy, ha már látod, hogy kezd belenőni, akkor tegyél alá pl. egy kisebb vatta darabot.

Uncsimnak pl. injekció és szike. Nem lehet kellemes dolog, de ha nem csinálják, akkor még csak rosszabb lesz!!!

2015. dec. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erzestelenito majd leszedik az egesz kormod. Egyszer lesz kotes csere, megnezik... Meg kino a korom erzekeny lesz a hidegre. Ha kinott utana is demar nem annyira a fenenek kell piszkalni..enmar tanultam a hibambol kb amasodikra. Azota csak reszelem. Tegy te is igy. Holnap pedig irany a doki
2015. dec. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 20 évig szenvedtem ezzel a gonddal. Állandóan sebészetre jártam vele, kivágták, levették a körmöm, de újra előjött a probléma, félévente.

Iszonyatos szenvedés.

Az egyetlen megoldás a lézeres műtét, az véglegesen megoldja a gondot. Higgy nekem!

Szedj össze 40.000 forintot és azonnal keress egy lézersebészt. Ha privátban írsz, ajánlok egyet.

2017. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!