Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha elesek és beutom valamimet...

Ha elesek és beutom valamimet erősebben, elkap a hányinger, és rögtön melegem lesz? Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Plusz lenne még egy kérdésem: 2. Raestem síelés közben a kezemre picit fáj. Külsőleg semmi nem látszik. Teljesen olyan mint a másik, mozgatni is tudom. Ujjaimat is tudom. Mi lehet?

2016. jan. 2. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Zúzódás. A hányinger meg a melegség, pedig sima pánikreakció.
2016. jan. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De semmi vér alafutas sincs. Na mindegy, az a gond, elutaztunk konkrétan orvoshoz nem tudok menni. Mit csinaljak? Pihentessem?
2016. jan. 2. 17:25
 3/4 Yolo2 ***** válasza:
Ha fáj úgyis ösztönösen véded és kíméled, ha amúgy rendesen tud mozogni és vészesen nagy duzzanat sincs rajta akkor nem kell aggódni.
2016. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából, eddig 2 embert is megkerdeztem, mindenki ugyan olyannak látja. :) duzzadas sincs, hideg vízzel hűtőm. Így jobb. Ajánlom azoknak akik hasonló helyzetben vannak! Köszi az elozoknek! Ment a zöld!
2016. jan. 2. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!