Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltorott a parom kezfeje?

Eltorott a parom kezfeje?

Figyelt kérdés
A parom beleutott a falba (...) es a mutato ujj folotti butyoktol kezdve a csuklojaig bevan dagadva a keze. Voroses-lilas arnyalata van es nem tudja mozgatni, egyszeru mozdulatok (kormanyozas, pohar tartas) is nehezere esnek es razza a hideg. Korhazba nem akar menni, gondolom szegyenli magat azert amit tett de elegge aggodok. Valoszinu, hogy eltort? Ebren maradok es figyelem, talan ha ejjel nem tud aludni bemegyunk a korhazba de mit tudnek tenni?
2016. jan. 17. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Éjjel ne menjetek kórházba. Ráér reggelig. Addig jegeljétek, vegyen be fájdalomcsillapítót.
2016. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menjetek el a sebészetre, lehet, hogy eltörött, vagy megrepedt, meg kell röntgeneztetni.
2016. jan. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Nekem a kisujjamnál tört el, ráadásul elmozdult a csont. Aznap még nem vettem komolyan, de másnapra valósággal felfúvódott. Elmentem a traumatológiára, ránéztek és azt mondták: törés. Ezután rtg, majd rtg alatt helyre tették a csontot, de az annyira fájt, hogy azt hittem, berosálok. 9 vagy 10 alkalommal rángatták, húzták, feszítették, időnként a rtg sugár alatt megnézték, jól áll-e már. Szerintem ne menjetek így neki az éjszakának. Tegyék rendbe és aztán lehet fájdalomcsillapítót bevenni.
2016. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!