Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Műtéti heg jól látható helyen....

Műtéti heg jól látható helyen. Ti eltakarnátok?

Figyelt kérdés

Csuklómat műtötték január elején, eltört sportolás közben. Én akartam így, mert műtét nélkül elmozdulhatott volna és szeretnék 100%-os kezet a jövőben is. Eddig nem zavart a heg, mert még kabátban járunk de párszor már belegondoltam hogy fog ez kinézni ha majd pólós idő lesz.. :D Azóta érdekel ez mióta suliban 1-2 ember szörnyülködött hogy úristen de hát ez látszódni fog, mért vállaltam be így meg hasonlók. Most ettől ocsmány lennék?

A csuklóm belső felén van, jó 7-8 centi hosszú és elég látványos de hétről hétre halványul, 2 hónapos lassan. Engem inkább az zavar hogy félek azt fogják gondolni felvágtam az ereimet vagy valami:D Ha karkörőt hordok csak odavonzza a tekintetet, csuklószorítót meg nem akarok hordani nem túl sportos a stílusom a hétköznapokban... szerintetek ciki láttatni? Egyáltalán reális félelem hogy ezért bárki beszóljon vagy ilyesmi?

L/23



2016. febr. 26. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ezt magadnak kell eldöntened, hogy téged zavar-e, a heg. Én pl. tele vagyok műtéti heggel egy gyerekkori baleset miatt. Akkor egy picit zavart, hogy mindenki szánakozva nézett, de most már nem érdekel. Egyébként gondol mindenki azt, amit akar, idegenek véleményére nem kell adni. Aki ismer, tudja, hogy miért van a heg, aki értelmes, az nem firtatja, aki kíváncsi rá, úgyis megkérdezi. Ha téged nem zavar, akkor ne takard el.


F/23

2016. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vaditó egy csaj hegekkel (na persze csak akkor ha nem magának vagdosta)

csókolgatnám a csuklódat :P

2016. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Hajlamos vagyok sajnos mások véleményére figyelni. Már akadt pár furcsa tekintet a metrón pl amikor kapaszkodtam és kilógott a kabát alól... :) De nem akarom örökké rejtegetni, az is igaz, mert ha belegondolok nem engem zavar, az egész procedúrát tök jól viseltem. Lehet hogy a suliban x lány nem vállalta volna, de én én vagyok. Csak zavaró volt azt hallgatni hogy jaj de csúnya stb... talán pont azért mert én már megszoktam, nekem nem csúnya, és nem szeretem ha mások fintorognak rá.. : D De igazad van!
2016. febr. 26. 22:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Második: Vicces :_D llyet sem hallottam még. Érdekes lett volna ha "magamnak vagdosom" és még fémlemezt is ültetek a saját karomba... :)
2016. febr. 26. 22:07
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

A "maguknak vagdossák" alatt konkrétan a kis öngyi palántákat értettem :D

A te sebed az én szememben vadító

2016. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt fémlemezes csuklóműtétem, van egy 6 cm-es heg a csuklómon. Nő vagyok én is. Három éve történt. Kb. egy év, mire teljesen elgyógyul, egy vékonyka fehér csík marad csak. Nem csúnya. Akkor újra fölvágják, mert a fémlemezt kiszedik, miután a csont teljesen összeforrt. Újra begyógyul. Eszembe se szokott jutni. Soha nem figyelek rá, sem öltözködéskor, sem strandon, soha, eszembe se jut. És ez nagyon jó, mert azt jelenti, hogy meggyógyult a csuklóm. Én nagyon boldog voltam, amikor másfél év után azt mondhattam, hogy a csuklóm újra a régi, darabos törésem volt, hét csavart kaptam a lemezhez. Ha valaki megkérdezi - nagyon ritkán fordul elő, - akkor megmondom, hogy csuklótörés volt, stb. Ennyi. Ne foglalkozz vele. Semmi, de tényleg semmi jelentősége nincs a szépségedet illetően.

Az a pasi, aki itt jelzi, hogy szivesen csókolgatná, esetleg figyelmet érdemel :-))))

2016. márc. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!