Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elvan törve a lábujjam?

Elvan törve a lábujjam?

Figyelt kérdés
Szórakoztunk párommal és a labda helyett véletlenül egymás lábába rúgtunk. Ott abba is mardt mert nagyon fáj a kisujjam mozgatni tudom csak nehezen mert fáj kissé bedagadt piros és alig tudok ráállni a lábamra. Nyugalomban hol kevésbé hol jobban fáj.

2016. ápr. 1. 14:59
 1/6 anonim válasza:
Ismerős érzés csak nekem a nagy ujjam tört el.Ha belilul akkor van eltörve.De nem tudnak semmit sem kezdeni vele.Nekem "sinbe" rakták hogy egyenesen álljon,egy pálcikát rögzitettek újjam mellé és azt fáslival oldották meg,jobb volt úgy járni de kis újjnál nem tudnak semmit.
2016. ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
n egyszer a fotelba rúgtam véletlenül bele, a kislábujjam lila és dagadt lett, egy hétig nem bírtam cipőt húzni. Borogattam, felpolcoltam és kb 2 hét alatt rendbejött.
2016. ápr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem azért valamivel jobb lesz holnapra mert a párommal és kis lányommal mennénk hajókázni és papucshoz nincs eleg jó idő 😕
2016. ápr. 1. 15:24
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és Köszönöm a válaszokat
2016. ápr. 1. 15:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Holnap nem fogsz tudni cipőt húzni, jobb ha viszel magaddal egy papucsot. Nekem másnapr reggel még lilább és dagadtabb lett, csak egy puha papucsban bírtam menni, vagy zokniban.
2016. ápr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem megyek sehova a sarkamon próbálok jarni de még úgy is fáj. Most inkább pihentetem.Köszönöm
2016. ápr. 1. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!