Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Műtét utáni seb akit kapcsozta...

Műtét utáni seb akit kapcsoztak, nem varrtak kb mennyi idő múlva tűnik/halványodik el?

Figyelt kérdés
Március végén műtöttek, kis hegem van mert csak 3 kapocs volt bennem, de még mindig piros az összeforrt rész. Tudom hogy nem fog nagyon hamar begyógyulni, de mégis mennyi időre kell számítanom? Fél év, év, évek?
2016. máj. 31. 13:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Amit* kapcsoztak, elírtam
2016. máj. 31. 13:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Emberfuggo, en ha jol emlekszem fel ev alatt elhalvanyult, de engem vagtak/varrtak es eleg nagy a seb. Ez 3 eve volt, mostanra mar alig latszik.
2016. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb 1 év után látszik a végleges állapot. Most nyáron még ne napoztasd és akkor szebben gyógyul majd.
2016. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. máj. 31. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!