Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megműthető-e és mennyibe kerül?

Megműthető-e és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Én oxigénhiányosan születtem és ez miatt jobb spasticus hemiparesis alakult ki. A jobb lábam kisebb 1.5 cm-el de ez sarok emeléssel (gyógycipővel) orvosoltuk. De a járásom teljesen pokollá teszi az életem a megkülönböztetések miatt. Befelé fordul és a bokámnál le vannak bénulva az izmok és nem tudok egyenesen lépni. Olyan műtétre gondoltam, hogy kifelé fordítanák azáltal hogy meghúznak egy két izmot, mivel megvannak nyúlva. Néha látom, hogy a bal lábammal is furcsán lépek, de annak elvileg semmi baja, szerintem csak korrigál.

Tudom hogy nem lesz ingyen, ha lehet árat is írjatok. F/25 Komárom-Esztergom


Kérem olyanok válaszoljanak elsősorban, akinek hasonlóbaja van vagy tud érdemi választ adni. De többiek válaszát is elfogadom.



2016. jún. 12. 17:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!