Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mentem a szobámban és egyszer...

Mentem a szobámban és egyszer csak egy féles fájdalom jött a hátamba, és azóta nem tudok semmit se csinálni.21 éves vagyok. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Régebben is jött már fel nekem ez a fájdalom, úgy kb évente, fél évente egyszer. Fogamatosan fáj az egyik oldalon a jobb oldali lapockám körül, folyamatosan fáj, de a légzést is nagyon megnehezíti. Hajolni, dőlni nem tudok. Ülni, feküdni állni is nagyon fájdalom a folyamatossága miatt. Mi lehet ez? 21 éves lány vagyok, Anno mér elmentünk egyszer orvoshoz, amikor épp beütött a fájdalom, de semmit nem találtak.
2016. júl. 27. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán discopathia. Csontkovács kezelés segíthet.
2016. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

keress másik orvost


reumatológia / ortopédia


akár mind2-re kérj beutalót a háziorvostól ha az magától nem tudná ez.. 1-2 hónapot biztos várni az előjegyzés miatt


esetleg ha sürgősségi beutalót kapsz akkor el fognak látni időponton kívül vagy legkésőbb 15 munkanapon belül

2016. júl. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2es vagyok:


esetleg még annyit tudsz tenni időközben hogy beesel a legközelebbi kórház sebészetére és elmondod ezt


mivel ide se beutaló sem időpont nem kell csak valszeg várni kell egy jó fél-1órát


aztán ők is tudnak adni sürgősségi beutalót immár célirányosan, rtg felvétellel megtámogatva, stb.

2016. júl. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Végül nem mentem el orvoshoz, mert enyhült a fájdalmam. Viszont ha még a héten nem múlik el, akkor kénytelen leszek.

Arra is gondoltam, talán beszorulhatott a levegőm.

2016. júl. 30. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!