Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megfulladhatok, ha elhányom...

Megfulladhatok, ha elhányom magam alvás közben és nem ébredek fel?

Figyelt kérdés
Bocsi, de ez egy komoly kérdés.

2016. aug. 31. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De normalis esetben felébred az ember ha hánynia kell. Kivéve ha atom részeg, vagy van még pár olyan eset hogy nem tud.
2016. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát sztem nem kell annyira beb*szni, hogy ne ébredj fel ha hányni kell. Amúgy meg ha valami egyéb probléma miatt nem ébrednél fel ha gond van, akkor szerintem menj orvoshoz mert egészséges ember felébred ilyenkor.
2016. szept. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

például Bon Scott, az AC/DC első énekese is így halt meg.

RIP, Bon!

2016. szept. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, de elméletileg fel kellene ébrednünk. Viszont volt anno egy ovistársam, aki épp mellettem aludt és hányt alvás közben. Azt mondták, hogy ha nem szólok időben az óvónőnek, meghalhatott volna.
2016. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Erről eszembe jutott egy pár évvel ezelőtti főiskolás eset (tv-Ben is volt). Egy főiskolás az egyik buli után meghalt, megfulladt a saját hányásában, ugyanis totál részegre itta magát, és miután elaludt, nem kel fel arra, hogy hánynia kell. Gondolom nem stabil oldalfekvésben aludt, és senki nem figyelt rá a szobájában. Szóval a válasz, igen! :(
2016. okt. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!