Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől fáj a talpam? A talp...

Mitől fáj a talpam? A talp boltozat deformálódott? Vagy ez inkább bőr probléma?

Figyelt kérdés

2 napja kezdődött,akkor csak mintha egy vízhólyag szerű kis csomó lett volna a talpam közepén.

Most illetve tegnap este már rá se tudok állni a jobb lábamra.

Mintha valamilyen izom tapadási pontja,vagy csont fájna.

Egy dudor van jelenleg a talpam közepén,nincs se tapintásbeli se színbeli eltérés.

Nagyon fáj ha megnyomom.


Az a baj hogy nem tudom hova tudnék ingyen ortopédushoz menni,mert másik kerültben lakom mint ahova be vagyok jelentve.(budapest)

Ötletek?

Köszönöm a segítséget



2016. szept. 29. 09:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Megnéztem összehasonlítva a ballal,az egész jobb lábfejem be van dagadva,és egy árnyalatnyival rózsaszínebb is.

Gyulladás?

Mi ajánlotok?

Sima gél,és pihentetés elég lenne?

2016. szept. 29. 10:52
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sanszos, hogy belement valami. Csak el kellene menned orvoshoz vele. Szerintem ez nem gond, elvégre szabad orvosválasztás van, én is voltam már úgy beteg, hogy nem tudtam oda menni, ahova be vagyok jelentve, és gond nélkül megvizsgáltak, elláttak, ráadásul vasárnap, ügyeletben. Ortopédiára úgy tudom, amúgy is beutaló kell, szóval első körben sima háziorvosi rendelőt célozz meg.
2016. szept. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nincsen háziorvosom.

A jelenlegi lakhelyemen nem adnak még ideiglenes lakcímet se (magánkollégium) és nem tudok semmilyen iratot átíratni erre a címre.

16 kerben meg csak gyerekorvosom volt,rendes háziorvosom nem volt

2016. szept. 29. 12:15
 4/13 anonim ***** válasza:
Bárhol választhatsz háziorvost, az a lakhelytől független,nem kell területi lakosnak lenned. Ezt jelenti a szabad orvosválasztás. Úgyhogy nézz ki magadnak egy környékbeli háziorvost és menj el hozzá nyugodtan. Egyébként a panaszodnak valószínűleg nem ortopédiai oka van,hanem akár észrevétlenül megsértetted a talpadat. Ettől lett a vízhólyag és ettől fáj már az egész lábboltozatod,lábfejed.
2016. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És minél előbb menj el orvoshoz,mert az ilyenekből szokott kialakulni az orbánc!!!
2016. szept. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Valóban megsértettem a talpamon a bőr egybefüggőségét,és néha mászkálok mezitláb.
2016. szept. 29. 17:06
 7/13 A kérdező kommentje:

3-as,ez biztosan nem így van


Nem akármiért kérik el a lakcímkártyát mindenhol

Különben is,kórházba beutaló kell,amit csak háziorvos adhat.

Háziorvost meg csak a eltüntetett kerületből lehet választani ahol papíron vagy.

Ez az én bajom hogy papíron nem ott vagyok ahol valóában lakom

Ahol valójában lakom ott viszont még ideiglenes lakcímet se kérhetek,pedig szerződtem a következő 10 hónapra

2016. szept. 29. 18:28
 8/13 anonim ***** válasza:
Biztosan úgy van ahogy írtam. Körzeti nővér vagyok,hidd el,hogy tudom. Egyébként meg a sürgősségire,de egyszerű sebészetre,bőrgyógyászatra nem kell beutaló,csak időpontot kell kérni a legtöbb helyen.
2016. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Csak hétfőn tudok menni háziorvost keresni. Addig mit csináljak?

Már járni nem tudok,és ha ülök akkor is fáj

Egyre jobban be van dagadva,és folyamatosan lüktet.

Nem tudok semmit se csinálni

2016. okt. 1. 00:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Kenegetheted pl. Betadine-val és pihentesd jegeld. De ez nem lesz elég. Szükséged lenne belsőleg antibiotikumra. Orvosi ügyelet mindenhol van hétvégén is. Nem kérdezik,hogy hol laksz,úgyhogy menj el!Ne húzd tovább!
2016. okt. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!