Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokaműtét után fél évvel...

Bokaműtét után fél évvel szúró fájdalom. Voltam ct-n kb. két hónapja, azt mondta adoki, szépen ˜össze vannak forrva a csontok, de nekem kb. egy hete mégis fájni kezdett. Mit csináljak? Borogassam, kenjem, tornáztassam?

Figyelt kérdés

Februárban műtötték a bokámat, egy csontdarab volt elhalva, azt kellett pótpolni. Műtét után elég sokáig voltak fájdalmaim, a bokám a mai napig nem hajlik rendesen, sajnos a rehabilitáció sem segített. Aztán elkezdtem úszni járni, aztán megszüntek a fájdalmak. Most kb.egy hete szúró fájdalmat érzek azon a részen, ahol a csontot pótolták. Mit tehetnék, hogy elmúljon? Tornáztasssam, vagy azzal csak jobban ártok magamnak?

Félek az újabb műtéttől, már így is 3-szor műtötték a bokámat.

Orvoshoz félek menni,mert mutétet javasolna.



2016. szept. 29. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Elhalásos előzménynél mindenképp a tornáztatás lenne az üdvös megoldás. Csak azzal tudod elősegíteni, illetve fenntartani a keringést.
2016. okt. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!