Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogyan sérüljek le? Azt...

Hogyan sérüljek le? Azt szeretném, hogy elszakadjon valamelyik térdszalagom.

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne,kérlek a kérdésre adjatok válaszokat.

2016. dec. 7. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugorj le g*ci magasról
2016. dec. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem fordulj pszichiáterhez!

Egész életedben fájna, vagy bicegnél. Mire lenne jó ez?

Ha figyelmet,vagy sajnálatot szeretnél, vannak erre más módszerek. Pl.kinyitod a szád, és elmondod, mi bánt.

2016. dec. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Apukámnak is elszakadt fiatalon. Azt mondta, hogy majdnem bef*sott a fájdalomtól, de hajrá.
2016. dec. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez nagy butaság. Ha csak lógni akarsz pár hetet suliból, munkából, arra vannak "okosabb" megoldások is.
2016. dec. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Volt egy ismerősöm, MMA oktató, régen rendesen küzdött. Elszakadt a térdszalagja, egész életében bicegni fog. Ő hozzá volt szokva a fájdalomhoz, de még ő is azt mondta hogy inkább verték volna el harcban mint az a fájdalom :)
2016. dec. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Arról van szó hogy k*rvára fáj a térdem,az orvosok nem tudják,mitől van.Szedtem már gyógyszert,porcerősítőt,jártam gyógytornára,ultrahangos kezelésre,fizikoterápiára,denem segített.
2016. dec. 7. 15:25
 7/11 A kérdező kommentje:
Szüleim jelen pillanatban nem engedélyezik a műtétet,ezért kellene,hogy biztosra elszakadjon és azonnal műteni kelljen.
2016. dec. 7. 15:27
 8/11 anonim ***** válasza:
és ezért még inkább tropára akarod vágni magad? Nekem volt elszakadva..mit ne mondjak nem kellemes, de ez még a kisebb baj mert összeforr. de azóta legalább félévente kiugrik a térdem, egy nagyobb lépéstől is, az orvos szerint nem tökéletesen forrt össze.
2016. dec. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne csinálj hülyeséget! Menjetek inkább tovább, másik orvoshoz! Sok oka lehet,. Hosszadalmas, de meg fogják találni, mitől érzed a fájdalmat.
2016. dec. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Lebeszeltetek errol az egeszrol
2016. dec. 7. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!