Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mennyire kell megvágnom...

Error444Error444 kérdése:

Mennyire kell megvágnom magam, hogy heg maradjon?

Figyelt kérdés
Azt szeretném elkerülni, hogy örökre megmaradjanak a hegek amit a vágdosás okozhat. Mennyire mély seb tud úgy begyógyulni, hogy nem hagy nyomot?

2017. jan. 2. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nagyon kis vágás is nagyon megtud látszani, és ott maradni, inkább hagyd az egészet, beszélgess valakivel, akit szeretsz, panaszold el magad, mert az sokkal hatásosabb!
2017. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy segítene, mert nem bánatból csinálom. (vagyis eddig csak kipróbáltam) inkább élvezetből. Régebben is próbálkoztam tűkkel, de azt csak az újbegyeimnél, "vérszerzés" céljából. Nagyon szívesen elszórakoznék magammal, viszont akkor lehet kénytelen leszek lemondani róla. Nem tudom még.
2017. jan. 2. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, erre ne szokjál rá! Hülye szokás, semmi értelme, semmit nem visz előre. Valami hobbiban keressél élvezetet (tánc, sport, sütés-főzés, rajz), illetve előbb-utóbb majd lesz egy barátod.
2017. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
nem csak vagdosni kell magad hanem kikell metszeni egy kis hust is alóla. majd össze kell varni. akkor nem feszül gyógyulás közben s nem lesz heg. de ehhez érdemes anatómiát is tanulni elöte mert ha eret vágsz elvérezhetsz, ha ideget megbénulhat a kezet. és szar dolog ha más törli ki a segged mert te nem tudod mert mégcsak nem is remeg a kezed
2017. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
53%
Inkább áldozz kecskéket Sátánnak. Szerintem hagyjad, szégyellni fogod pár hét/év múlva.
2017. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, biztos szégyellni fogom a jövőben. Nem áldozok kecskét a sátánnak(xdd /"vicces" válasz/) , amúgy is vega vagyok mert szeretem az állatokat. (viccen kívüli válasz)

És amúgy az anatómiai cucc jól hangzik, de korántsem elég ahhoz a fájdalomtűrő-képességem, meg a képzettségem sem, ahogy mondtad.

2017. jan. 3. 18:17
 7/7 szamo77db ***** válasza:
Ne haragudj, de nem vagy normális! Nekem muszáj szurkálnom magam, mert cukorbeteg vagyok. Szívesen szurkálnálak téged magam helyett! De akkor meg az lenne a bajod.
2017. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!