Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elmenjek orvoshoz vagy mit...

Meechy Darko kérdése:

Elmenjek orvoshoz vagy mit tudok kezdeni a kezemmel?

Figyelt kérdés
Kb másfél két hete járok konditerembe edzeni a barátaimmal tegnap előtt trcepsz bicepszeztünk tegnap semmi bajom nem volt egy pici izom laz de semmi extra elment kosaredzésre is nem éreztem semmit, de most ahogy felbredtem arra eszméltem ra hogy a balkezem naggyon faj es nem tudom kinyujtani rendesen meg behajlitani se teljesen a masik kezem is faj de az hajlik mit csináljak vele?

2017. jan. 19. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez izomláz, tuleröltetted, a férjemnek ugyanez volt 2 napja, az egyiket nem tudta behajlítani, flexagil kenőcsöt kent rá, de bármilyen fájdalomcsillapító gél jó lesz, patikában kapsz, dokihoz csak akkor mennék ha több napja sem javul.
2017. jan. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csökkentsd az edzésen a terhelést, max. 70% annyit terheld, mint eddig, és fokozatosan helyrejön. Meg magnézium pezsgőtablettát igyál.
2017. jan. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 19. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!