Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megszúrtam a szemem. Mi lehet?

Megszúrtam a szemem. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Kertészetben dolgozok,és egy kukoricának a levele megszúrta a szememet.Vagy szivárványhártyát,vagy a pupillát,annyira nem érezm,hogy hol.

Látni látok,azzal semmi gond nincs,de szúr pislogásnál.

Látni se látok semmit a szememen.

Körültekintően megnéztem,de nincs semmi a szememben,szóval nem attól szúrhat.

Cseppentettem bele műkönnyet,csak az volt itthon,hátha segít.

Szerintetek holnapra jobb lesz ?


2018. júl. 24. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

A biztonság kedvéért kérj meg egy ismerősödet, hogy nézze meg ő is!:) Simán megeshet, hogy olyan apró “kosz” van benne, hogy te nem veszed észre, de fényben (esetleg nagyítóval) egy barát igen. Ha megvan a kis piszok zsepi sarkával ki lehet kapni onnan. Egy ideig még utánna érezheted az irritációt, mivel mégiscsak karcolta.

Ha valóban nincs benne semmi érdemes lenne elmenned megnézetni a szemészeten. Mindenesetre mielőbbi jobbulást kívánok!:)

2018. júl. 25. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit megsértette a kötőhártyát, ha nem múlt el a szúrás, akkor menj szemészetre, mert szemcsepp kell rá.
2018. júl. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Felébredtem,és nem éreztem semmit.

Viszont amint elkezdtem jobbra ballra nézni,megint elkezdett szúrni.

Akkor lehet mégis van benne valami.

Lehet megkérek valakit hogy nézzen bele ő is.

Csak az a baj,hogy a szemhéjamból érzem a szúrást,oda meg kicsit nehéz betekinteni

2018. júl. 25. 07:55
 4/6 A kérdező kommentje:

Na,inkább elmegyek szemészetre.Rettentően zavaró.Meg már kikönnyeztem vagy 3 litert.

Remélem nem lesz egy nagy dolog.Már egy sima szemcseppentést is alig bírok ki,szóval remélem nem mossák ki :D

2018. júl. 25. 08:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Szemészet, valószínűleg belement valami nagyon apró kis izé.
2018. júl. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szaruhártyámat felszakította kicsit.

Kenegetnem kell majd napi 5x :/

2018. júl. 25. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!