Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap nagyon megütöttem a...

Tegnap nagyon megütöttem a fejem. Már akkor is olyan furcsa érzés volt az orromban. Olyan mintha náthás lennék. Ez elmúlik majd?

Figyelt kérdés
Máskor is ütöttem már be a fejem (elég sűrűn megtörténik) és akkor is fájt az orrom belülről vagy nem is tudom, hogy fogalmazzam meg. De az hamar elmúlt. Ez viszont nagyon rossz és tartós.

2018. okt. 22. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát menj el az orvoshoz ha bármi probléma van akkor ő tud segíteni ha nincs akkor pedig megnyugtat. De én a hejedben még várnék pár napot
2018. okt. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze. Egyszer minden elmúlik. Különben hány éves vagy?
2018. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
18. Miért?
2018. okt. 22. 18:52
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet púpod lett . Nem hiszem hogy baj lenne, a náthát eg a hideg miatt érezheed
2018. okt. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdem, mert 18 évesen már nem megy az ember gyakran a falnak. Tehát valami más gond is van. Mivel ütöd be állandóan a fejedet?
2018. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem érzek púpot a fejemen.


Tudom, hogy fura, de annyira béna vagyok, hogy mindig beverem a fejem valahova.

2018. okt. 22. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!