Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüvegesek! Szerintetek...

Szemüvegesek! Szerintetek rövid (myopia) vagy távollátónak (presbyiopia) lenni kellemetlenebb?

Figyelt kérdés

2020. jan. 9. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az , amikor a myopnak elkezdődik a presbiopiája. (tapasztalat)
2020. jan. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
A tavollatas nem presbyopia hanem hyperopia okostojas. Aki hulye, az ne okoskodjon ;)
2020. jan. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igaz!Estemben a tudatlanságom még pótolható!Azonnal utána is olvastam " [link] A te problémád viszont kettes válaszoló , alapvető jellemhiba és nem megtanulható!
2020. jan. 9. 18:45
 4/7 XxPussyHunterxX válasza:
0%
Myopianak lenni rosszabb. Gondolj bele, sex közben nem látsz szinte semmit.
2020. jan. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem jellemhibás, igaza van, magyarul is lehet érteni a kérdést, ha már idegen szavakat használsz, használd jól. Vagy legalább ne utólag nézz utána :)

Egyébként a távollátónak lenni jobb. De mivel nem választható, ezért a kérdés pont annyira felesleges, mint az oldalon a legtöbb :D

2020. jan. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rövidlàtónak lenni rosszabb. Ott a szemüvegnek folyamatosan rajtad kell lennie, ha valakinek csak olvasó van akkor az felveszi egy nap egyszer-kètszer és ennyi. És igen, szex közben nem látsz semmit, főleg ha sötét is van. Persze ez olyan kérdés, hogy mindenki úgy van vele, hogy az a rosszabb, ami neki van. Ami természetes.
2020. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Utolsóval egyetértek, mindenkinek az a rosszabb, amivel küzd.

Én meg távollátó vagyok és utálom, ha választani lehetne, akkor inkább rövidlátó lennék. Esztétikusabb a szemüveg, nem lennék pápaszemes és nem lennék kancsal. De akkor meg rosszul látnék szemüveg nélkül🤷

2020. júl. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!