Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet valaha tiszta a látásom?

Lehet valaha tiszta a látásom?

Figyelt kérdés
-3,50 és -3,25-ös a szemüvegem. Általános óta hordom. Próbálom levenni és pihentetni, de nem látok javulást, hiába sokáig nem veszem fel akkor meg szörnyen látok. Homályosan látok igazából. Hallottam, hogy ha pihentetem akkor lehet javulna de nem tapasztalom. Távolra nem látok de közelre se nagyon mostmár..

2020. nov. 11. 06:24
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Erre csak szakorvos tud neked válaszolni. Ugyanis mindenkinél más az alap oka a látásromlásnak.
2020. nov. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogyan a félrecsiszolt lencse, a szem sem tud magától megjavulni. Persze a speciális eseteket leszámítva, de akkor nem szemüveggel kezelnének.
2020. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A problémád valószínűleg a fiatalkori rövidlátás. Sajnos ez javulni nem fog, bárhogy is nem hordod a szemüveget.
2020. nov. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3.értem akkor nem is lrdemes levenni a szemüveget és úgy próbálkozni, csak mert utálok úgy olvasni vagy ármit csinálni. rokonom erőlteti de én jobban seretem hordani a szemüveget és hiába erőltetem nem megy...
2020. nov. 13. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!