Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Jégárpa ellen megoldás?

Jégárpa ellen megoldás?

Figyelt kérdés

2020 szeptemberében ki jött egy még számomra is ismeretlen allergia, melynek következtében a tenyerem iszonyatosan viszketett és piros foltok voltak rajta, ami idővel át terjedt az egész arcomra, számra és szememre, ami fel is dagadt. Nyakam, tarkóm... Kiütéses lett és nagyon viszketett. Kaptam 2 injekciót is, allergia gyógyszert, és kenőcsöt is. De azóta valami van a szememen (időközben kiderült, hogy jégárpa) és nem akar el múlni. A jobb szememen van egy dudor, a felső szemhéjamon. Nem fáj, nem irritálja a szemem, csak zavar, hogy ott van. Kaptam szem kenőcsöt, de nem nagyon használt. Vagyis ez nem igaz, lejjebb ment a dudor, de utána mindig "vissza nyerte eredeti méretét", de lehet, hogy folyamatosan kellett volna használnom, és naponta vagy 3x be kenni.

Hallottam orvosi eljárásról is, viszont ha van valami kenőcs vagy bármi, amit kezdhetnék vele, nem fordulnék orvoshoz, csak végső esetben. Valakinek valami tipp?



2021. szept. 7. 22:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!