Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha megláttok egy nőt monokliva...

Ha megláttok egy nőt monoklival a szeme alatt, arra gondoltok, hogy megverte a párja?

Figyelt kérdés

Azért kérdem, mert nem akarom hogy azt higgyék az emberek hogy a férjem, aki a világ legjámborabb embere egy feleségverő 🙈 a gyerek a játék hevében hozzámvágott egy könyvet, és a sarka megütötte a szemem mellett a csontot. Baromi púpos lett, jeges tömlőt tettem rá, de a szemem köré húzódott az egész. Nehezíti, hogy kórházban dolgozok, ahol külön figyelnek arra, hogy segítsenek azoknak akiken erőszak nyoma látszódik. Én így nem merek dolgozni menni, nagyon lila, a bőröm meg nagyon fehér. A halántékom környékén már sárgul, lehetséges, hogy elmúlik keddre? Mindenki sajnálkozna a semmin. Az új szomszéd is rámnézett és gyors bement a lakásba.


Kitudja mit mondanak a férjemről...

Ti személy szerint rögtön azt hinnétek, hogy verik a nőt ha ilyet láttok?


2022. aug. 6. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem Megkérdezném, mi történt?
2022. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Sok minden lehet. Baleset. Akár háztartási baleset. Én egyszer elcsúsztam és bevertem az arcom az asztalba. Olyan szabályos monoklim lett, mintha vki behúzott volna 🤪
2022. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ilyen sminkelve. Nem sokat segített 😃

2022. aug. 6. 16:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretlen nőnél nem, mert azt se tudom van - e férje.


Ismerőst pedig megkérdezném mi történt vele.

2022. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik 😊 mindegy, mit gondolnak, nem válik igazsággá.
2022. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem gondolom ezt, mert ezer más oka is lehet.

Engem is egyszer képen vágott amúgy a gyerek valami kisautóval, de szerencsére "csak" egy piros volt lett az arcomon. Ilyesmi előfordul.

2022. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, muszáj lesz bevegyem a leszārom tablettát, mert dolgozni meg muszáj. Köszi a válaszokat.
2022. aug. 6. 16:19
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

,, Én így nem merek dolgozni menni, "


Dolgozni menj mindenképpen, mert ha kivennél pár nap szabadságot (mások miatt felesleges)

nem múlna el teljesen, akkor meg kominálnak nem jöttél.. még valami folt is van az arcodon, csak rosszabb.


Menj nyugodtan, ha kérdik mi az, elmondod.


Nem hiszi el, ő baja. Illetve úgyis elfelejtik egy idő után.


Amúgy én nem gondolnék semmire, ha ismerem az illetőt megkérdezem, ismeretlen embernél lehet észre se venném. Ha meg igen akkor se gondolnék arra, hogy megverte a párja, nem ismerem azt se tudom van-e egyáltalán párja.

2022. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Napszemüveg, korrektor takarja, de ha nem akarsz sugdolózást, nem takargatod, hanem fülig érő mosollyal mész be és köszönés után a következő mondatod, hogy látják-e milyen erő van abban a pici gyerekedben?
2022. aug. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!