Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől lehet hogy reggel még...

Mitől lehet hogy reggel még semmi baja a szememnek de rá pár órára már rosszabb mint volt?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem észre hogy reggelente a szekrényen lévő dolgokon a betűket minden gond nélkül letudom olvasni még a kicsit rosszabbik szememmel is.

De aztán rá pár órára (2-4) ugyan ez már csak hunyorítva megy és néha pl. az ajtó tetejét nézve a vízszintes rész mintha nagyon halványan kitolodna "dupla látás" szerűen bár ez túlzás lenne rá, és mintha a hunyorítás ezen is segítene.

Ilyen mellékhatása lehet pl allergiának, száraz szemnek vagy hogy ha telefonon szoktam könyvet olvasni pár órát?

Már szakorvoshoz kaptam időpontot csak a fene sem tudja hogy ez alapján fog e tudni bármit segíteni, bár gondolom egyből megvizsgál nem pedig hetek múlva új időpontban.



2022. szept. 3. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg romlott a szemed az évek alatt, én szemüveges vagyok, ébredésnél még minden tiszta, eltelik 3-4 óra, néha 5, távolban már összemosódnak a nagy betűk is.


Egyszerűen hamar elfárad.

2022. szept. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kiderült miért van?
2022. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!