Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ferdén áll a szemüvegem, nem...

Ferdén áll a szemüvegem, nem igazították a fejemre feljelölésnél normálisan. Egyik fülem feljebb van mint a másik és az orrnyeregnél is picit lentebb van az egyik rész. Ha igazítok rajta, akkor a kapott kép nem az igazi.Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

#szemüveg #ferdeség #Fülmagasság
2022. nov. 11. 10:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Műanyag keret egyébként és az optikus egyenesnek látta, de a kapott lencsével együtt fura.
2022. nov. 11. 10:23
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Vidd vissza az optikushoz.
2022. nov. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy jó...és ő nem lát semmit.
2022. nov. 11. 10:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vidd el egy másik Ofotértbe/Vision Expressbe/akármibe, ahol normálisan állnak hozzád.
2022. nov. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek a négyessel, nekem is feljebb van az egyik fülem 2 centivel, másik optikus korrigálta 😊
2022. nov. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
Vidd vissza, nekem is ez volt a problémám.
2022. nov. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Visszavittem,próbált vmit állítani, de akkor meg a lencse mozdult el olyan irányba, amitől furcsa lett a látás és "bántotta" a szemem. Pedig ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel a fül problémával.
2022. nov. 11. 15:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem állj ki magadért ! Mondd meg , hogy ez így nem jó . Az ő saruk , állítsa be neked jól a keretet . Utána jelölje fel és úgy tegyék bele a lencsét . Ezt így kellett volna az első feljelöléskor is, ha ő ezt elfelejtette az nem a te hibád , nem neked kell tudni a folyamatot , hanem a szakembernek . Kiadtál érte gondolom nem kevés pénzt akkor csinálják meg normálisan . Ha kötözködnek kérd a panaszkönyvet
2022. nov. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Bevittem másik optikába. Ott lemérték a PD-t, rárakták a fejemre a szemüveget, szerintük jó az, ahogy csinálták...

Biztos papíron stimmel én mégis az anatómiai adottságok miatt ferdén látok. Ha megemelik a másik oldalon a szárát, akkor sem jó. Nem tudom a lencse kialakítását, hogy pontosan milyen, amikor gyárilag beillesztik, egyáltalán számít-e kész szemüvegben a keretben való forgatás, vagyis miért reagál ilyen érzékenyen a szemem. Értelmes választ optikustól nem kapok.

2022. nov. 13. 06:36
 10/11 A kérdező kommentje:

8-as.

Annyi, hogy kiállok magamért, meg is tettem,de úgymond cseszhetem, ha nekem az érzet megmarad, ők meg nem látnak semmit. Vagy ez más szemészeti problémára utalna?

2022. nov. 13. 06:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!