Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Észrevettem, hogy romlik a...

Észrevettem, hogy romlik a szemem, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem észre, nem tudom elolvasni a termékeken az apróbetűs részt, meg távolabb kell tartanom. Ha közelítek a szememhez vele, elhomályosul.

Teljesen kétségbeestem, még csak 44 éves vagyok.

Ha elromlik a szemem és szemüveg kell, inkább öngyilkos leszek, mert úgy érzem najd magam mint egy selejtes.


2022. dec. 27. 15:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

1. műtét

2. lencse

3. szemüveg

4. leszarod

5. felvágod az ereidet


sok sikert!

2022. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek sokkal korábban elromlik. Miért mi van akkor ha szemüveges leszel? Van amúgy kontaklencse is.
2022. dec. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Te mennyire szánalmas vagy!!!! Miért lenne már selejtes az, akinek szemüvege van????
2022. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De távolra jól látok még, az orvosnál is végig tudom olvasni a táblát. Akkor is kell állandó szemüveg? Inkább a halál.
2022. dec. 27. 15:26
 5/20 A kérdező kommentje:

3. Na ugyan miért! Mert valamilye sz.ar!

Spartában lehajigá?ták volna a Taigetoszról az ilyeneket, mert akkor még szemüveg se volt.

2022. dec. 27. 15:28
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindig hordani. Amúgy kamu a kérdés
2022. dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nekem 22-23 éves koromig tűpontos látásom volt, aztán elkezdett romlani. Számítógépes munkám van, és fiatal korom óta a gép előtt ülök. Rögtön szemész, szemüveg megvolt, azóta -0.25-ről -1.0-re romlott már. Most lett új lencsém.


Többet kellene tornáztatnom és szemvitamint szednem pl. Ocutein Forte, de sajnos nem csinálom.


De kontakt lencsét is hordhatnék. Egyáltalán nem leszel selejtes, sőt ha a fejedhez illő jó keretet választasz, még előnyös is leszel. Aki szemüveges, az okosabbnak tűnik. :D

2022. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
6. Nem kamu. Amúgy most fáj is a szemem, de remélem elmúlik. De lehet köze van a cukorbetegségemnek. Jogosítványt megadják még rá?
2022. dec. 27. 15:30
 9/20 A kérdező kommentje:
De engem idegesít hogy nem tudok elolvasni valamit!
2022. dec. 27. 15:32
 10/20 anonim ***** válasza:
68%

Spártában remélhetőleg azokat is lehajigálták volna a Taigetoszról, akik nem tudják a birtokos személyjelet helyesen leírni.

Amúgy mi a bánat van akkor, ha szemüveget kell viselni? Fiatalabb vagyok nálad és nő, mégis készíttettem szemüveget, amikor már szükségem volt rá, ugyanis LÁTNI AKAROK. Ha számodra ennél fontosabb az, hogy a saját fogalmaid szerint ne legyél "selejtes", akkor sok sikert az élethez.

2022. dec. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!