Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szegeden melyik optikát...

Szegeden melyik optikát javasoljátok? (RÉSZLETEK LENN)

Figyelt kérdés

Nos, a szemem nem átlagos, nagyfokú rövidlátásom van. Orvos felírta a szemüveget, tehát vizsgálni már nem kell. Ő nem javasolt optikát, hiába kérdeztem.


Nyilván egyszerű szemüveg esetén sok optika lehet jó, de erős dioptria esetén, amihez erős szemüvegkeret kell, már nem mindegy.


Melyik megbízható?


És amelyik esetleg árban is jobb, mert itt már több százezer forintról van szó.


Az előző szemüvegem jó pár éve csináltattam, akkor még Szegedtől messze laktam, ezért nem ismerem.



2023. ápr. 8. 19:03
 1/10 Greg35 ***** válasza:
Árkád, OpticWorld, én több éve oda járok, minden szemüvegem ott vettem. Közel 100 körül kilehet jönni egy közepesen jó kerettel. Nyilván keret függő. Meg, hogy a lencsére milyen extrákat kérsz.
2023. ápr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sajnos mindkét szem gyengébb Mint mínusz 10.

Ehhez erős keret kell.

Zeiss lencsékkel vagy más nagy gyártó márkája.


Szerinted erre jó ez az optika?


Van ott akkora szaktudás?

2023. ápr. 9. 20:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, akkor Fantazy optika az oroszlán utcában. Nekem csak -7 körüli a dioptriám, de nagyon szép vekonyitott lencset rendeltek.
2023. ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Viszont 100 felett volt legutobb a lencse, de szerintem ez mindenhol ennyi, de én évek óta oda járok.
2023. ápr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Én az Erényit választottam a Széchenyi tér mellett. Tudom javasolni.
2023. ápr. 29. 08:34
 6/10 anonim ***** válasza:

Engem ott, még amikor -3-nál jartam, lebeszeltek a vekonyitasrol, amikor kész lett a szemüvegem kb. elbogtem magam. :)

Én azóta ott nem voltam, igaz, ennek kb. 15 éve.

2023. ápr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az nem másik volt még ott?


Nemrég nyitotta meg az Erényi a második egységét ott.

2023. ápr. 29. 13:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudtommal két helyen van erényi, az egyik a szechenyi tér "végén", a másik a kárász utcan. Kb. 18 éve már biztos megvan mindkettő.
2023. máj. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

#4

Az én szemüvegem 35 ezer volt..

márc. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom nem -7/-8 körüli dioptriaju vekonyitott lencsevel. ;)
márc. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!