Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit csináljak a karikás szemmel?

Mit csináljak a karikás szemmel?

Figyelt kérdés
Hiába alszom eleget akkor is karikás szemekkel ébredek minden reggel, az uborkát és a tea filteres módszert is kipróbáltam, de egyik sem hat.... (Sminkelni meg nem akarok.)

2023. máj. 5. 15:03
 1/3 anonim válasza:

Hát, akkor úgy tűnik mégsem alszol eleget... Én a kevés alapozót ajánlom, ami annyit tesz, hogy ne az egész arcodat kend be hatszáz kiló alapozóval, hanem mértékletesen, a sötétebb részekre kenj egy réteget, és próbáld egyenletesen az arcoddal egyensúlyba hozni a színt. (Nyílván meg kell találni a tökéletes színt)

Nem tudom, mennyire volt érthető, mert nem szoktam sminkelni, és nem igazán vagyok otthon a témában. :)

2023. máj. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En eszakrol jottem latogatni haza. Budapesten annyi fu, fa, bokor, virag van, igazabol most tunt fel, a nyugat-europai falunkban alig van mas, mint par fa es szantofokd meg legelo. Itthon vegig zacskosan taskas a szemem alja, visszamegyek, elmulik. Itt hideg vizzel mosom az arcom, es ebredes utan orakkal kevesbe rossz. De ennek a fajtanak oka vam.
2023. máj. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gungasam ***** válasza:

Elképzelhető, hogy a környezet, a levegő minősége okozza. Zaj, por, oxigén hiány, a lakás fekvése, sokminden közre játszhat.

Ám vannak ilyen genotípusú emberek, többet is ismertem a feleségem családjában, mint a panda mackók, nagy sötét folt a szemeik körül...Ők nem sokat tehetnek ez ellen.

2023. júl. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!