Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Amióta szemüveges vagyok...

Amióta szemüveges vagyok többször száraz, ég a szemem. Ez normális, miért van?

Figyelt kérdés

2023. máj. 25. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebbet pislogsz, vagy sok képernyőt nézel. Használj műkönnyet, mert hosszútávon káros a szemszárazság.
2023. máj. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól is lehet, hogy nem jó a szemüveg. Vagy a nem megfelelő dioptriát használod,és emiatt folyton erőlködni kell a szemednek, vagy valamit elrontottak a szemüvegen, pl. csiszolást, axist...
2023. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szemszárazság elleni szemcseppet tudsz venni vény nélkül a gyógyszertárban, nekem ez segített, kb napi 2-szer kellett 2 hétig, utána megszűnt a panaszom és már egyáltalán nem is kellett.
2023. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3-as te melyiket használtad, ami így bevált?
2023. jún. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, nem idén, hanem 2021- ben volt, sajnos nem ugrik be, hogy mi volt a neve, de úgy kértem a gyógyszrésztől, hogy a legjobb minőségűt adja, kb 5-6 ezerbe került és arra emlékszem még, hogy nem kellett hűtőben tárolni.
2023. jún. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!