Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen stílusú dioptriás...

Milyen stílusú dioptriás szemüvegkeretet viselsz?

Figyelt kérdés
Mik a divatos keretek most? Színben/fazonban/műanyag/fém

2023. okt. 28. 01:00
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Az enyém műanyag, fekete, szögletes. Kicsit hasonló az "SZTK"-s kerethez, de azért kultúráltabb.


19/L

2023. okt. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A nagy Levin ***** válasza:
100%

Nekem valami ilyesmi van:


[link]


Kicsit más az alakja, sötétbarna műanyag keret. 0,5 dioptriás, csak az apró betűkhöz használom.


50/F

2023. okt. 28. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém most kivételesen barna, világosabb barna kis csíkokkal, nem nagyon feltűnő de nagyon fel dobja. Formája kicsit cicás de nem túlzottan.

Eddig legtöbbször fekete keret volt és szögletes.

2023. okt. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most aztán minden divat. Szerencsére kiléptünk az évek óta tartó sztk-őrületből. Na nem azért, mert az olyan rossz lenne, hanem azért, mert sajnos nem mindenkinek áll jól, de ugye nagy divat lett, és mindenki erőltette.


Nekem ilyen a jelenlegi [link] de most váltok vissza fémkeretesre, mert annyira nem szerettem a műanyag keretet. Ilyet vettem most: [link]

A szára nem tetszik, de maga a lencserész nagyon.

2023. okt. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj bocsi, az elsőt bénán linkeltem Ez van bordó színben: [link]
2023. okt. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A mostani divat az hogy minél nagyobb hatalmasabb keretek és minél feltűnőbbek. Ezek optikailag nem a legjobbak mivel sok felesleges része marad a szemüvegnek. De hát ki vagyok én hogy a divatot irányítsam :D
2023. okt. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Oldalt damilos, szögletes, széles szárú fémkeretem van. Nem különösebben illik az arcomhoz, de nem érdekel, mert ez a stílus tetszik. A különféle divatokkal a Tamagotchi óta nem foglalkozom.
2023. okt. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most egy Retro,karakteres, szögletes,faerezet mintájú,műanyag,sötétbarna szinűm van.

Most vagyok cserében. A következő még nincs meg,de az is valami sötét,karakteres lesz.

2023. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!