Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valakinek van ötlete mi lehet ez?

Valakinek van ötlete mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött az egész hogy könnyezni kezdett a jobb szemem, nem is fordítottam különösebb figyelmet rá, úgy voltam vele, majd elmúlik. Aztán egyik nap arra keltem hogy rettentően fáj az a szemem amelyik könnyezett és mégjobban könnyezik, de nem mentem orvoshoz mert aztán enyhült a fájdalom. Ma pedig már annyira fáj a szemem, be van gyulladva, könnyezik és a fejem is fáj nagyon, nyíllal. Fogalmam nincs mi lehet ez, ha valakinek van ötlete, írjon. El fogok menni orvoshoz holnap ha nem javul mert a fejem kibírhatatlanul fáj tőle.

márc. 27. 08:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék hogy volt kég hasonló, csak enyhébben de akkor elmúlt magától. (paroxetint tartalmazó gyógyszert szedek, lehetséges hogy attól?)
márc. 27. 08:49
 2/3 Kései Sirató ***** válasza:

Voltam én is így és gyógyszertárban vettem vény nélküli szemnyugtató szemcseppet - ez addig is jó, míg dokihoz tudsz menni.


Megnézném a gyógyszer mellékhatásait, amit szedek, szóval olvasd el a betegtájékoztatót és kiderül, ha az okozza!


Be is van pirosodva? Gyulladt? Nem voltál huzatos helyen esetleg? Attól is lehet.

márc. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor is menj holnap orvoshoz ha javul, nem leszel boldog ha a 4 napos ünnep alatt kell ügyeletre rohangálnod. Vidd a rendszeresen szedett gyógyszered használati útmutatóját.
márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!