Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van olyan szemészet ami...

Van olyan szemészet ami bevesz régi szemüvegkeretet és esetleg beszámolja az ujonnan vásárolt árába?

Figyelt kérdés
Takaritottam és találtam 2 keretet is, ebből egy szuper állapotban, de nem akarom már hordani, kidobni sajnálom, mégiscsak sokat ér. Mi legyen velük?

máj. 20. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Én még nem hallottam olyat, h valahol használt keretet árulnának. Ha meg nem árulják, akkor minek vennék be?
máj. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk, hogy ne a kukában végezze? Elég ha a lencsét cserélik ki és és kipucolják és máris szuperül használható valakiknek, akik mondjuk nem engedhetik meg a teljesen uj keretet.


Senki nem foglalkozik ilyesmivel?

máj. 20. 10:51
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem cserélnek lencsét a keretben akkor sem, ha te magad viszed oda a saját szemüvegedet. Ha nagyon cirkuszolsz, akkor talán. De felelősséget nem vállalnak azért, ha közben a keret eltörik.
máj. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem cseréltek. Bevittem a Vision Express-be, szemet mértek, elvették a régi keretet, pár perc alatt kicserélték a lencséket. Én addig egy kis puffon üldögéltem, és reménykedtem, hogy minden rendben lesz.


Mindenkinek csak ajánlani tudom őket. Kedves eladók, nyilván probálnak közben megdumálni, hogy vegyél még valamit de az a dolguk, te meg felnőtt ember vagy és tudod miért jöttél.

máj. 20. 11:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Állj ki vele egyik bolhapiacra árulni. Ott szoktam látni ilyesmit kiloszám. Sok sikert!
máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet eladományozom, ha ilyen létezik. A lényeg az lenne, hogy ne a kukában végezze. Sok sikert 5-ös neked is.
máj. 20. 11:37
 7/8 A kérdező kommentje:
Végülis online is feltehetem bolhapiacra jelképes összegért! :)
máj. 20. 11:38
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem cserélnek lencsét, csak nem mindegyik keretben és lehet akkor garanciát nem vállalnak érte, de meg kell próbálni. Arról nem hallottam, hogy keretet vesznek be, de ki tudja.
máj. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!