Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik napszemüveg márkát...

Melyik napszemüveg márkát ajánljátok?

Figyelt kérdés

Lényeg az, hogy viselhessem egész nyáron a tűző napsütésben, anélkül, hogy károsodna a szemem.

Ezen márkák közül nézelődtem: Ray-Ban, Carrera és Polaroid. A legjobban kinéző rajtam az szerintem a Carrera, viszont a Ray-Bant kicsit komolyabb márkának tartom. A Polaroid modelljei közül nem találtam olyat ami annyira tetszik, inkább amiatt van a listán, mert a többihez képest olcsóbb.



máj. 21. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Oakley
máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tetszik, azért sem volt a fentebb említett márkák között.
máj. 21. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Szinte bármilyen olcsó napszemüveg védi a szemet, amire rá van írva, hogy UV szűrős. Azon belül is a legmagasabb fokozatú legyen, ha több félét árulnak, UV 400 szokott lenni ráírva.

Sokkal fontosabb, hogy ajánlott minden évben újat venni, mert ha karcolódik, akkor nem nyújt megfelelő védelmet. Tehát nyugodtan lehet olcsót venni, és évente cserélni.

máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Decathlon?

Vagy munkavédelmi boltokban is vannak tök jók.

máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor szerintem maradok a Carreranal, ha mindegy, mert úgyis véd annyit.

A Decathlonos és egyéb szemüvegek sem tetszenek és nem is igazán állnak jól.

máj. 22. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!