Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 1,5éves kislányom enyhén...

1,5éves kislányom enyhén kancsal, műtéttel helyre lehet hozni?

Figyelt kérdés
tapaszt már használtunk...használunk...de így rengeteg idő...ha egyáltalán ez helyre hozzza.
2010. dec. 11. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha az orvos azt mondta, hogy elég a tapasz, akkor használjátok azt továbbra is. Ha nem muszáj, ne tedd ki műtétnek!
2010. dec. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem helyre lehetne hozni műtéttel, de én biztos, hogy nem kockáztatnám meg...ki tudja, milyen következményei lehetnek...inkább játszatok a tapasszal, különben is még ráértek, majd akkor lesz jelentőssége a szemnek ,mikor udvarlói lesznek a kislányodnak
2010. dec. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Erre van a tapasz meg a szemüveg. Nekem szemüveggel hozták helyre, igaz, csak kb. 14 éves koromra. Majd ha nem jön rendbe, akkor gondolkozz műtéten. Egyszerűbbnek tűnik vágni, de mi van, ha látáskárosodása lesz a gyereknek, ami viszont már nem javítható? Oké, rutinműtét, meg ritka a "mellékhatás", de a gyereket nem vígasztalja, ha ő az ezerből az 1. Komolyan, nem is értelek.

Majd ha az orvos azt mondja, hogy ez az egyetlen lehetőség, akkor gondolkozhatsz. De így???

2010. dec. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kondor Judit ***** válasza:
Az én lányomnak azt javasolták,hogy akkor műtessem meg mikor iskolás lesz,/neki már 6 hetesen látszott,hogy kancsalka/ha a tied kicsit az akkor a tapaszt használjátok,de meglehet a dokit is kérdezni bizti válaszol rá.
2010. dec. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én 2 éves korom óta viselem a szemüveget pont ez a gond miatt. Szeretném, ha műtéttel helyre hoznák. Jelenleg 16 éves vagyok. Elég nagy kínzás volt ahogy nekem úgy a szüleimnek is ez a 14 év alatt. Állandóan szemüveg cserélés, orvosi vizsgálatok minden második, harmadik hónapban, stb. Egyszer helyre jött és az orvosom azt mondta, hogy három hónap múlva jöjjünk vissza, de az az idő alatt ne viseljem a szemüveget. Három hónap alatt romlott annyit, hogy majdnem úgy nézett ki, mint 2 éves koromban..
2012. ápr. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!