Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveges vagyok, már régóta...

Szemüveges vagyok, már régóta szeretnék kontaktlencsét. Kb mennyibe kerül a vizsgálatokkal meg a kiegészítőkkel együtt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:

vizsgálat ingyenes

ami kell: lencse + folyadék

én netről rendelem ( ugyanazt amit először optikában vettem duplaannyiért), havi szinten kb 2500 ft jön ki.

2011. máj. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nos, először mindenképp az optikában csináltass lencséket, mert ott megvizsgálnak, tanácsot adnak, betanítanak. Így biztos jó drága lesz, én első alkalommal 21 ezer forintot fizettem (ebben benne volt a vizsgálat, lencse fél évre), de úgysem tudtam volna mit kezdeni vele, ha netről megrendelem, és este ott állok velük egyedül a tükör előtt.

Következő alkalommal már netről rendeltem, sokkal olcsóbban, na és rátaláltam az olcsó ám minőségi Rossmann-os folyadékra. Így 30 ezer körül van az egész egy évre.

2011. máj. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!