Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valaki kigyógyult már az...

Valaki kigyógyult már az üvegtesti homály nevezetű szembetegségből?

Figyelt kérdés
Nekem mikor megjelentek a kis úszkáló formák, elmentem több szemészhez is. Azt mondták,hogy szokjak hozzá, mást nem tudok vele kezdeni. Nos azóta egyre több lett és elvesztettem a látásom az egyik szememre.
2011. jún. 6. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Nézd ezt meg:


[link]


Az orvos neve: Dr Őri Zsolt


Elérhetősége: [link]

2011. jún. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megpróbálom.
2011. jún. 7. 13:57
 3/8 anonim válasza:
Böngésztem rengeteget, de nem hallottam olyan h kigyógyult volna valaki... Sajnos el kell fogadni még ha időszakonként nehéz is...
2012. ápr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nah tudtok valami megoldast?
2012. ápr. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos esetemben elég nehéz elfogadni. Már nem csak ezeket a vackokat látom,hanem teljesen elhomályosult a látásom.
2012. júl. 24. 19:56
 6/8 tanárnő ***** válasza:
Én is keresem a megoldást, rendkívül rosszul látok, amióta van-vannak, bizonyos dolgokat egyáltalán nem tudok csinálni (pl. autóvezetés) mert szinte teljesen homályban vagyok. Antioxidánst és C vitamint hallottam, mint esetleges javulást előidézőt, most szedem, de egyelőre nincs pozitívum.
2012. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tanárnő! Azóta valamilyen változás?
2013. jan. 9. 10:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Washington D.C.-ben végeznek lézeres műtétet ahol szó szerint szétlövik a homályt, de így is csak a nagyobb darabokat, kötegeket tudják eltüntetni. Ha 1 két nagyobb van azokat ki lehet süttetni. Fájdalom mentes, biztonságos és szinte 100%-os eredmény.


Én is szeretném egyszer majd megcsinálni, mert nagyon zavarnak a homályaim. Reméljük idővel találnak olyan megoldást ami mindent homályt eltüntethet és elérhető lesz egy átlag ember számára is bármelyik szemészeten.


Mert ez az 5000 amerikai dollár azért nevetséges, bár biztos megéri, igazi felüdülés lehet a homályok eltűnése! :)

2014. jan. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!