Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kancsaloknak/bandzsáknak...

Kancsaloknak/bandzsáknak lehet kontaktlencséjük 13 és fél évesen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 20:05
 1/9 TOMAtm ***** válasza:
egyátalán nem adnak szemtengely-ferdüléseseknak kontaklencsét
2011. jún. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ak nagyon férre vagy tájolva észlény me én ma mentem el és megengedték erről ennyit okos tojás :DD szánalom :D
2011. jún. 20. 11:16
 3/9 anonim válasza:
gratulálok kedves kérdező... ismét bizonyítva hogy a mai fiatalság értelmi szintje átlagon alul... amúgy meg az első válaszolónak igaza van. nemtom milyen orvos nézett meg, de ha kancsal vagy nem szabad kontaktlencsét viselned max. ha megműtenek... "szánalom"
2011. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát az a gáz h meg volt műtve okostojás SZÁNALOM -.-"
2011. jún. 28. 21:56
 5/9 anonim válasza:
50%
Akkor meg írnod kellett volna te kis IQ-0... Amúgy meg ha nem érdekel miért kérdezed meg?
2011. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
50%
Ja és mielőtt kérdezel valamit, tanulj meg írni/olvasni/beszélni normálisan...
2011. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a szánalom... Tényleg, minek írod ki ha te is tudod? -.-"
2011. júl. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
LEHET A KANCSALOKNAK KONTAKTLENCSÉJÜK!!
2012. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Igazából, kérdező, én csak azt nem értem, hogy miért válaszoltál ilyen stílusban az elsőnek. kedvesen írt neked, nyilván azzal a szándékkal, hogy segít. Válaszolt a kérdésedre, teljesen rendesen, semmi irónia, semmi rossz szándék, le sem hülyézett, vagy valami. És te mégis így válaszoltál. Amúgy meg honnan a jó életből tudná, hogy megműtötték? (amúgy ha megműtötték, akkor hogy lehet, hogy még mindig kancsal vagy? Na mindegy, ezt hagyjuk, nem is értek hozzá, meg nem is érdekel)


Az a baj, hogy mg a legjobb szándékban is csak a rosszat látod. És tényleg, nem azért írtam ezt, mert meg akarlak bántani, csak hogy ha akarsz, megváltozhass. :-( Bocsi az offért.

2012. nov. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!