Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A megvásárolt kontaktlencse...

A megvásárolt kontaktlencse tartóba nem illik bele a kontaktlencsetok, hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés

Tehát vannak olyan kis tartódobozocskák amibe bele lehet rakni kontaktlencse tokot. Ezt értem tartódobozon: (kb ilyen van nekem is): [link]

Az a problémám hogy viszont a kontaktlencse tokom nem fér bele :S Nem tudnátok olyat ajánlani ami belefér? Vagy hol tudok olyat venni?

A tartódobozt a Vision Express-ben vettem, a kontaktlencse tokomat pedig a Solo Care Aqua ápolófolyadékhoz adták. (Van olyan folyadék amihez kisebbet adnak? Nem is a maggaságával lenne a probléma hanem a szélességével, túl nagy, nem fér bele..) Köszi!


2011. jún. 28. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Rossmannban van, az nem hiszem hogy nagy fajta, bár nem tudom, sose vettem másfajtát. Mellesleg folyadékot is találsz ott 700 ft-ért, jobban jársz azzal is.
2011. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon köszi! Már meg is néztem, és jó lesz!

És azt nem tudod hogy tölthetek-e bele más kontaktlencse folyadékot (más fajtájú)?

2011. jún. 29. 20:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármilyen kontaktlencse folyadékot beletölthetsz. Csak ne keverd a két fajtát, szóval előtte mosd ki a tartót, illetőleg sterilizáld. Én csak simán felforralom az enyémet vízben, 5-10 percig forr aztán megszárad.
2011. júl. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!