Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szeretnék kontaklencsét?...

Szeretnék kontaklencsét? ELSŐRE LEHET PRÓBA KÉNT IS VENNI UGY HOGY OLCSÓBBAN? (TOVÁBB LENT! )

Figyelt kérdés
szüleim nem nagyon akarják megengedni mert szerintük 'pénz kidobás' mert az eggyik ismerősőmnek volt, és a 3.napon már teljessen kikészült a kontaklencsétől. és attol félnek hogy énis igy járok majd és kidobokra több ezer forintot. amugy milyen árban vannak? nektek használt? nem zavart mikor használtátok??
2011. júl. 12. 14:59
 1/3 anonim válasza:
hát nekünk a kezdő kontaklencse 11000 ft egy hónapra. a 2. 8000 egy fél évre. ha szemüveges vagy akkor, inkább hordd az otthoni napokon azt, mert a kontaklencse inkább rontja a szemet. AMúgy van olyan üzlet ahol 500 értb lehet havi lencsét venni. :)) remélem segítettem:)))
2011. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vizsgálat után kapsz próbalencsét ami ha havilencse akkor egy hónapig is hordhatod és ez ingyen van. Közbe ugye megrendelik neked az egész dobozzal, de ha nem jó akkor még lemondhatod nyugodtan, hiszen ezért is van a próbalencse, hogy megtudd képes vagy-e kezelni és bírja-e a szemed.


Egyébként meg az első nem tudom hol él (már bocsi), de a kontaktlencse nem rontja a szemet egyáltalán.


Az hogy mész és megveszed a legolcsóbb fajtát nem lehet, csak vizsgálat után derül ki milyen jó neked, és azok közül választhatsz. Az én lencsém például netről rendelve 2000 ft havonta. És ez az egyik legjobb fajta.

2011. júl. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
1 VAGYOK ugyértem h hatásosabb a szemüveg nem azért mondtam h nem vegyen olyat mert meg fog vakulni:DDDDDDDD
2011. júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!