Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van egy tyúkszem a talpamon...

Eszter:) kérdése:

Van egy tyúkszem a talpamon fájni fog az érzéstelenítő?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 12:51
 1/6 anonim válasza:
Igen és le is rohad tőle a lábad. Sőt, ha utána azt is bekened, akkor a kukid is leesik.
2011. aug. 11. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy lehetnek egyes eberek ennyire bunkó?..rohadna le neked;)nekem nehezen rohadna le ha nincss is;)
2011. aug. 11. 15:02
 3/6 anonim válasza:
0%
keeedves eszter! fájdalommal olvasom hogy tyúkszemed van de mivel itt a nyár érdemes barátra szert tenni és miután összmelegedtek és megszeret téged megkéred egy szerelemes harapással harapja ki a tyúkszemed! ezzel etünik a tyúkszemed és a barátod is megmarad.
2011. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pfff..szánalmas vagy ember hogy lehetsz ennyire tuskó?
2011. aug. 12. 11:21
 5/6 anonim válasza:

Szia. Nekem is a talpamon volt tyúkszem, már fél éve szenvedtem vele (amúgy a talpam külső részén volt majdnem a lábujjnál), kipróbáltam mindent, tapaszt, ecsetelőt, gyógyfüveket, semmi sem segített mert már olyan mélyen volt hogy a csontomat nyomta. Elmentem sebészetre hogy kivágják, de be volt gyulladva úgyhogy írtak rá ecsetelőt, és pár nap múlva kellett visszamenni hogy kivághassa mert gyulladtan nem nyúlhat hozzá. Amikor visszamentem és kivágta 6 helyre szúrt érzéstelenítőt, azthittem ott halok meg, annyira fájt. Szégyenszemre még sírtam is (jó,hozzá kell tennem amúgyis rosszullevős vagyok, irtózom az tűtől, orvosoktól, vértől). Szóval az érzéstelenítő borzalmasan fájt, aztán mikor kivágta akkor semmit sem éreztem, csak hogy valamit matat ott a lábamnál. (A "műtét" 20 percig tartott.)

Aztán összevarrta, de az sem fájt. Ez 5 napja volt, még mindig nem tudok rendesen menni, sántikálok. 22-én megyünk vissza a varratot kiszedetni, remélem nem lesz olyan szörnyű, és hamar lábra tudok állni megint.

Amúgy én maszek sebészhez mentem mert a sebészetre hetek/hónapok múlva adnak időpontot, nekem pedig fontos volt h gyorsan essek túl rajta, hogy szeptemberben tudjak már suliba menni. És a maszek sebész amúgyis jobban érti a dolgát. Szóval így az egész procedúra 20 000 Ft-ba került, de legalább megszabadított attól a fájdalomtól.

Csak azért írtam le az egészet mert gondoltam segítek vele, ha nem akkor bocsi hogy sokat kellett olvasnod :)

Szóval a kérdésedre az igazi válasz: Igen, az érzéstelenítő nagyon fog fájni.

2011. aug. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönömm..:)Jól esett hogy leirtad.Énis tul vagyok rajta de csak a kezemről szedte le mert azt mondta hgy a talpamon túl nagy hogy kivágja én főorvoshoz mentem adott rá ilyen csetelőt és tényleg segit:)!Az ulyamon meg nem fájt mert lefujta de amugy én is sirtam mert nagyon féltem tű fóbiám van sajnos és ilyenkor kiborul a buli://de ez van Köszi:)
2011. aug. 15. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!