Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mik a tapasztalatok dr....

Mik a tapasztalatok dr. Szentkirályi Béláról az Optik Mednél? Milyen formában kap infót a páciens a műtét utáni látásélességről?

Figyelt kérdés

Kicsit aggódóm. Őt kaptam a vizsgálatok során. Olyan ridegnek tűnt, türelmetlennek, be sem mutatkozott... Ennyi pénzért azt hiszem elvárható lenne, hogy fényesre nyalják az ember fenekét...Hazajöttem és amikor a pupillatágítás után már el tudtam olvasni, mit írattak alá velem és milyen papírokat kaptam, döbbenten olvastam néhány érdekességet. Azt írják, az orvos tájékoztat a műtét utáni látásélességről. Nos az a tájékoztatás annyi volt, hogy az utolsó sort is el fogom tudni olvasni, műthető vagyok. Minden doki ilyen szűkszavú ott vagy csak pont őt sikerült kifognom?

1 éven belül nem volt látásromlásom. Ilyet sosem állítottam és rajta van a kartonomon. Pont hogy mondtam, hogy egy hónapja kellett új szemüveget csináltatnom.

Nagyon futószalag feelingje volt az egésznek és elbizonytalanodtam, hogy csak a pénzről szól az egész és mindenkinek azt mondják műthető és azt írják a kartonjára ami jól néz ki...


2011. szept. 27. 06:36
 1/6 anonim válasza:
Én is nemrég voltam nála hasonló vizsgálaton, és ugyanez a véleményem róla. Nagy csalódás volt az egész... Szinte még én éreztem magam kényelmetlenül, hogy meg kell vizsgálnia a szemem, ami pedig valljuk be, nem volt egy alapos vizsgálat. Kíváncsi vagyok, ő csinálja-e majd a műtétet is, csak reménykedni tudok benne, hogy nem így lesz. Elvileg az van írva az ismertető anyagba, hogy egymástól függetlenül két orvos is megvizsgál, de szerintem ez is csak egy duma. Nem tudom, olvasod-e még a válaszokat, de érdekelne, hogy mi újság azóta a műtéteddel kapcsolatosan.
2011. okt. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ja, és persze én is csak a papíron szereplő, számomra kínai számadatokból "értesültem" arról, hogy mi várható. :)
2011. okt. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Novemberre tetvezem a műtétet. Izgulok nagyon. Még nem kértem időpontot sem. Viszont kicsit megnyugodtam, mert nem bizti, hogy ő fog műteni. Állítólag aki éppen ott van, ahhoz kerülsz. Kontrolloknál is véletlenszerűen kerülsz akármelyik dokihoz. Ha szerencsénk van, nem kell hozzá többet menni. Nem egy orvos kísér végig, mint ahogy az általában lenni szokott.
2011. okt. 2. 11:00
 4/6 anonim válasza:
Majd akkor írok, nekem már van időpontom október végére. Minden jót addig is!
2011. okt. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia! Túl vagyok a műtéten, és nagyon kellemes csalódások értek. Dr. Szentkirályi Béla műtött, és olyan kedves és figyelmes volt, hogy el sem hittem, hogy ugyanaz az orvos. Mindent mondott, hogy mikor mit csinál, nyugtatott, hogy már csak egy pár perc... Úgyhogy ne aggódj, mert mondhatom most már, hogy ott minden orvos szuper!!! A pult mögött terpeszkedő "szaktanácsadókról" viszont megvan a véleményem, semmit nem mondanak el, mindent meg kell kérdezni, és olyan pofákat vágnak, ha felteszel egy kérdést, hogy teljesen kiakadtam. (tisztelet a kivételnek!!!)

Úgyhogy az orvosi része a dolognak maximálisan megbízható, a kontrollokon mindig más orvoshoz kerültem, és mindenkiről maximálisan pozitív a véleményem!

2011. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hamarosan nekem is közeleg a nagy nap. Izgulok nagyon, ugyanakkor várom is, hogy végre teljes életet élhessek.
2011. nov. 5. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!