Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Üdv! A jobb szemhéjam megduzza...

Csekito kérdése:

Üdv! A jobb szemhéjam megduzzadt, folyamatosan kiszárad (árpára hasonlító módon) és nagyon vörös. Hol elmúlik, hol előjön, és már utálok így mutatkozni, szóval a megoldást keresem. Mitől lehet, bőrgyógyászhoz vagy szemészhez érdemes ezzel fordulni?

Figyelt kérdés
A dologban a fekete humor,hogy utolsó éves gimnazista vagyok,Májusban is volt ilyen problémám,amint vége lett az iskolának elmúlt,nyáron semmi bajom nemvolt,majd iskolakezdettel jött újra elő.
2011. szept. 27. 12:30
 1/1 anonim válasza:

Igy allergiára hasonlít a dolog, nézesd meg magad biorezonanciás vizsgálattal, az viszonylag pontosan kideríti az ilyen dolgok okát. Általában ezek nem börgyógyászati vagy szemészeti problémák. Állhat mögötte ugyan vírusfertözés, de az idöszakos kiújulása miatt én allergiára gyanakodnék.


Amikor nekem a számítógép elött üléstöl (sajnos ez a szakmám) kezdett viszketni vörösödni a szemem, egy intenzív tisztítókúrával segítettem ezen (mert magamnál tudtam honnan jön a dolog). 4 nap teljes böjt, sok tiszta vízzel (tisztított víz). Ezt is ki lehet próbálni.

2011. okt. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!