Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mindenkinek nagyobb az egyik...

Mindenkinek nagyobb az egyik szeme kicsit a másiknál?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nem ide való ez a kérdés,de én ugy hallottam hogy ez így van.Én mondjuk nem igen veszem észre.Csak néhány embernél.De nálam például igencsak látszik és nagyon zavaró.Miért van ez? Én igyekszem nem tudomást venni róla de idegesít.
2011. nov. 8. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Az emberi test nem teljesen szimetrikus (az állati sem) kinek ez, kinek az a részlet szembetűnőbb. A szem (arc) esetében ügyes sminkkel lehet kicsit korrigálni.
2011. nov. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen a sminkelésre én is gondoltam már, de nem vagyok túl ügyes benne.Viszont fiatalabb koromban nem volt ennyire szembetűnő mint most. Smink tipp esetleg valakitől?
2011. nov. 8. 12:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én tippem az, hogy menj el egy kozmetikushoz egyszer, és kérezd meg, illetve lesd el a trükkjét.
2011. nov. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!