Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen adatokat kell megadni,...

Milyen adatokat kell megadni, ha neten akarok kontaktlencsét rendelni?

Figyelt kérdés
Az első 3 havit az optikában vettem, de ott nagyon drága! A legközelebbit interneten akarom rendelni, csak nem tudom a görbületet, az optikában nem mondták meg gondolom azért, hogy legközelebb is náluk vegyem. Pedig a vizsgálati díjat is kifizettem szóval jogom lenne hozzá hogy tudjam az adatokat, na de mindegy! A dobozon van néhány adat BC 8,6 DIA 14,0 PWR -1,50 Az utolsó gondolom a dioptria lehet, a középsőt nem tudom, az első meg talán a görbület? Szerintetek? Ja és tudnátok ajánlani még megbízható helyeket ahonnan lehet rendelni, és jó minőségű kontaktlencse márkákat, ha nem találnék olyat amilyen most van?
2012. ápr. 25. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

A középső az átmérő, az első a görbület, az utolsó a dioptria.

Csak nem te is Biofinityt használsz? :D


Én a lencsék.hu-ról rendeltem és elvileg a héten már nálam lesz a kontaktlencse. Most rendeltem először mert az elsőt én is az optikában vettem de drága volt.


Nálatok az optikában mennyiért árulják?

2012. ápr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, köszi az infót. Én Cooper Vision Options Premiert kaptam, azt olvastam a neten hogy a paraméterei megegyeznek a Biofinityvel. Ja és az ára 12 200 volt 3 hónapra, majdnem 3x-sa a netes árnak úgyhogy engem többet nem látnak! XD
2012. ápr. 27. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!