Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » S. O. S! Mitől folyik úgy a...

S. O. S! Mitől folyik úgy a genny a kislányom szeméből, mintha sírna?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos a kislányom. már tegnap is olyan fura volt a szeme, de ma egész nap felgyűlt a szemzugban a váladék és folyott ki a genny a szeméből, mintha sírna! Mit csináljak vele? Ügyeletre vigyem?
2012. júl. 18. 19:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget és a jókívánságot! Én is így gondoltam, de most alszik a drága, így meg se tudom nézni a szemecskéjét, hogy azóta milyen. Holnap reggel legkésőbb megyek vele az orvoshoz, ha törik, ha szakad!
2012. júl. 18. 20:17
 12/15 anonim ***** válasza:
ne törödj idegenek beszólásaival. jobbulást a picinek!
2012. júl. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mosogasd sűrűre főzött kamillateával.
2012. júl. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A kamilla ténylegesen gyulladáscsökkentő hatású, de vigyázat, allergiás reakciókat is kiválthat. Ha a családban van allergiás személy, csak óvatosan a kamillával. Lehet, hogy a kislányod is örökölte!!!
2012. júl. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A védőnő azt mondta, hogy manapság nem ajánlják a kamillát, pont az allergiás reakciók miatt. Tegnap reggel voltunk szemészeten és úgy néz ki, hogy valami bakteriális fertőzés. Most mosogatom a szemecskéjét és kaptunk szemcseppet is. Ha nem változik, ezt a szemét is szondázni fogják... :(
2012. júl. 20. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!