Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Csillog, fénylik a szemem a...

Csillog, fénylik a szemem a kontaktlencsétől. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

volt már olyan, hogy ettől megállapította valaki, hogy én bizony kontaktlencsét hordok.

megakarnám műtetni az egyik szememet (mert csak azt lehet kihozni nullásra), de hát így elég érdekesen néznék ki utánna, hogy az egyik ezt műveli, a másik meg oké.


2013. jan. 3. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbálj ki több márkától is lencséket, hátha valamelyiknél lesz normális.

Mi baja a másik szemednek, hogy nem műthető?:o

2013. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm válaszod.

az a baj, hogy nehéz eset vagyok, és ez ami van, ezek is külön rendelésre jönnek. szóval válogatni nem igazán lehet.

és annyira gyenge, hogy hiába lenne megműtve, egy műtéttel nem állna vissza 100%-osan (orvos azt mondta, hogy max 2-esre lehetne korrigálni).

2013. jan. 3. 22:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem csak te látod így? Mert alap esetben egy ember szeme sem matt, tehát normál esetben a szem fénylik, a lencsével is meg anélkül is. Nem tudom milyen lencséd van, nekem ami van az Acuvue Oasys, de sose vette észre még senki, és nem fénylik tőle jobban a szemem mint nélküle. Ez csak egy vékonyka szilikon. Vagy neked kemény lencséd van? Mert az persze más...
2013. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem csak én, de ezt írtam is. és kemény lencse, ilyen erősségnél nincs más.

viszont akkor megoldást jelenthet a műtét+ gyengébb lencse kombó, mert annál van lágy lencse, ha egyáltalán lehetséges ez. majd utánnaérdeklődöm.

2013. jan. 4. 14:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem még senki nem mondta hogy van valami a szemeben vagy hogy nagyon fénylik.
2013. jan. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!