Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencséhez milyen...

Kontaktlencséhez milyen ápolófolyadékot használtok és bevált?

Figyelt kérdés
Írhattok egyes típusokról véleményt
2009. aug. 27. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Alcon OptiFree Expresst, kb 6-7 éve. Előtte sima OptiFreet használtam, az is jó volt, de az express tisztít-nedvesít-fertőtlenít meg mindent egyben, így nem kell külön semmit sem venni. Esetleg szemcseppet, mert azt könnyebb szállítani ha kiszáradna a szemed.

Valami kék dobozosat is vettem egyszer, már nem tudom mi volt, talán Renu, de az csípett.

A lencseboltban írják, hogy az Express helyett Alcon OptiFree RepleniSH lesz, nemrég rendeltem, remélem az is ugyanolyan jó lesz, most olcsóbb is.

2009. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is opti frre express-t használok, előtte renu-t vettem
2009. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

SOLO CARE AQUA

Ez is többfunkciós...

2009. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Bausch @ Lomb, Renu Multiplus

Multifunkciós, nekem nagyon bevált, 8 éve van kontaktlencsém, és 7,5 éve használom ezt. A 6 hónapnyi adag elég kicsit tovább is, így spórolok is :-)

Érdemes olyat venni, aminek szavatossága 6 hónap, mert a 3 hónapos nem fogy el mindig addigra, és sokáig pluszba nem szabad használni.

2009. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
sauflon-All In One Light
2009. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!