Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveglencse cseréje dioptri...

Szemüveglencse cseréje dioptria nélkülire?

Figyelt kérdés
Régebben én magam is szemÿveges voltam azóta a látásom megjavult de még mindig szerelmes vagyok a szép szemüvegekbe.Találtam egyet nekem nagyon tetszik és szívesen viselném is. A probléma az hogy 1.5-ös dioptria van benne. Esetleg valaki tudja hogy van-e rá mód hogy kicseréljék dioptria nélküli sima üvegre?

2013. jan. 9. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Japp, lehet.
2013. jan. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
persze, alapból a bemutató darabok is olyanok
2013. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:-) azt esetleg nem tudja valaki hogy ez mennyi idot vesz igenybe, vagy hogy mennyibe kerul?
2013. jan. 10. 08:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem dioptriás volt 2-3 nap. Gondolom a sima is max ennyi.
2013. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetséges. Képzeld nekem jó a látásom, de mégis szemüveges szerettem volna lenni. Csináltattam, és minden nap 0-s szemüveget hordok. Imádom én is nagyon a gyönyörű szemüvegeket, rajongok értük. Énnekem a damilos és egyben vastagszárú szemüvegek tetszenek igazán, élek halok értük. A szemüveg szép, divatos, öltöztet.

Neked milyen szemüvegek jönnek be???(ha lehet szúrj be egy képet is)

Amúgy fiú vagy, vagy lány???

18/F


Üdv:

Egy szemüvegrajongó

2013. jan. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
OMG, megjött a szemüvegszexuális
2013. jan. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az optikában minden szemüveg alapból 0 dioptriás.

Kiválasztod, megveszed és viheted is.

Nekem a dioptriás szemüveg pár óra alatt elkészült.

2013. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


ilyesmik tetszenek:) esetleg valaki árat nem tudna? hogy mennyibe kerülhet hogy belecsiszolják?

2013. jan. 11. 22:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ajánlom az optikadiszkont-ot. Kedvező áraik vannak, főleg a szemüvegkeret választékban jó árak vannak, és vannak köztük nagyon szép darabok, meg persze kevésbé jók is(rondák).

Réteg nélkül:

2 x 2750 Ft + 2500 Ft(munkadíj)

Super Hi-Vision réteggel:(Antireflex, karmentes, portszító, vízlepergető, szennyeződést taszító)

2 x 4880 Ft + 2500 Ft (munkadíj)


Optikadiszkont (normál műanyag lencse):

[link]


Optikadiszkont (szemüvegkeretek):

[link]


Ha az egyik szemüvegkeret megtetszett linkeld be légyszi, és érezd jól magad a szemcsiben.


Üdv:

Egy szemüvegrajongó

2013. jan. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!