Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Jobb szemem fehér részén...

Jobb szemem fehér részén véres folt alakult ki mitől van ez? Elmulik?

Figyelt kérdés
21 éves férfi vagyok és nagyon zavar ma vettem észre jól meg is ijedtem csak az a baj hogy a korházba mek szemészetre 3 -4 órát is álhatok ha még aznap ahogy megyek mehetek vagy kapok időpontot 1 hónap mulva amijenek... mitől van ? jelenleg furcsa rosz érzést is érzek a szememnél amelyiken véres lett nagy a baj ?
2013. ápr. 29. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Végeztél nagyobb erőkifejtést,vagy erőlködtél mostanában?Ha igen,attól is bevérezhetett.Az magától fel szokott szívódni.A vérnyomásod rendben van?
2013. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 DDoP válasza:

Nekem is ugyan ez van...nekem már csütörtök óta ez van és engem is nagyon zavar.

Egy kicsit fáj is mikor pislogok, de nem vészesen.

Szemcsepp segítene rajta?

2013. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Épp ez az nem erőlködtem a vérnyomásom is renben van ezt tegnap vettem észre mai nap meg nagyobb let de nem olyan szines mint tegnap. Tegnap olyan drakula feelinges volt ma már nagyobb felületen van de nem anyira intenziven piros ,

a baj az hogy nem akkarok feleslegesen betegen szemészetnél menni mert rámegy a fél napom korán kel keljek és utálok várni hát még fél napokat ...

2013. ápr. 30. 12:54
 4/7 DDoP válasza:
Most próbáltam ki egy szemcseppet(Iridiana due), remélem jó lesz és hamar elmúlik mert már nagyon zavar :(
2013. ápr. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
megpattant egy hajszálér, majd elmúlik, igaz addig kicsit fáj.
2013. máj. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt szopogass: HAMAMELIS CH9. Minden nap egyszer 3 globuluszt éhgyomorra. (de első nap beveheted akár 2 óránként is)

Ne tedd mobiltelefon mellé. és ne egyél utána min. 20 percen át!

Javasolnám az OCCULO-HEEL szemcseppet is, de nem emlékszem rá, hogy abban van-e olyan összetevő, hogy Hamamelis? (mivel az egy komplexum, szembajokra).

2013. nov. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Figyelj oda, ha nem erőlködtél nagyon viszont szokott fájni a fejed és esetleg a szemgolyód, akkor az időváltozás is okozhat ilyesmi megemelkedik a vérnyomásod szűkülnek az erek, megfájdul a fej és a szemben megpattanhat egy hajszálér kisebb erőltetéstől is.


Tehát ha ilyet tapasztalsz fejfájást szemgolyó feszülést akkor tessék bevenni 1 Algopyrint és 2 szem Nos-pát a Nos-pa megszünteti az érgörcsöt.


Most hogy hamarabb felszívódjon a bevérzés tedd alig hozzáérve a kezedet a szemedre és sugározzad be.tágitja az ereket a szemben. A patikustól kérhetsz gyulladást gátló szemcseppet.

2013. nov. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!