Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mik a szem romlásának a tünetei?

Mik a szem romlásának a tünetei?

Figyelt kérdés

2015. jan. 30. 19:25
 1/8 laci8144 válasza:
roszul látsz meg asszem fájni szokott.
2015. jan. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fejfájás, hamar elfárad a szemed, homályosan látsz, fáj a szemkörnyék. Nekem csak a fejem fájt anno, volt is szemüvegem, de már megjavult,szemem mint a sasé :) Neked mik a tüneteid?
2015. jan. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én azt tapasztaltam hogy először elkezdett fájni a szemem. Ha egy pontra kell nézni előfordul hogy szédülök. És átlagos fényviszonyoknál is hunyorgok mert bántja a szememet. Este is nehezen alszok el mert fáj a szemem.
2015. jan. 30. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Fej-szem fajdalom,hunyorgas ,kozelebbrol valo olvasas
2015. jan. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezekkel a tünetekkel orvoshoz kell menni.
2015. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az hogy egyre rondább pasijaid vannak.
2015. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet sokat ülsz a gép előtt. Vagy az is, amennyit ülsz ott már elég, hogy kialakuljon ez a fajta tünet. Ha netán a fejed is szokott fájni, lehet migrén. De én is azt mondom, menj el a szemészetre, ott majd megmondják. Ne halaszd sokáig, mert az is lehet valami gyulladás okozza, soha nem tudni.
2015. jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a szem nem játék , lehet más betegségre utaló is . Tessék orvoshoz menni
2015. jan. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!